INBUD Centrum Techniki Drogowej Kraków

Start

Szanowni Państwo,   


Od 30 lat zajmujemy się zagadnieniami drogownictwa. Przez ten czas nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami europejskimi, co zaowocowało nowymi pomysłami i produktami, jakie wprowadziliśmy na polski rynek.

Jesteśmy autoryzowanym na terenie Polski producentem znaków i tablic drogowych z certyfikowanych folii firmy AVERY DENNISON (USA).

Posiadamy uprawnienia do projektowania, nadzorowania i kierowania robotami drogowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować Państwu kompleksowe rozwiązania: wykonujemy projekty oznakowania dróg, czasowych zmian organizacji ruchu, a także zajmujemy się realizacją - wykonaniem, dostawą i montażem urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

Istnieje też możliwość wypożyczenia tych urządzeń. Każde wykonane przez nas oznakowanie ma zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Centrum Techniki Drogowej INBUD otrzymało w 2004 roku referencje Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP, w uznaniu wysokiej jakości oferowanych produktów i usług.

Decydując się na współpracę z Centrum Techniki Drogowej - INBUD wybieracie Państwo partnera, dla którego jakość, profesjonalizm działania i satysfakcja Klientów są najważniejsze.PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7.30 - 15.30


PROMOCJA WIOSENNA! Atrakcyjne ceny na pachołki drogowe, barierki wygrodzeniowe i zapory parkingowe.

-POBIERZ PDF-

 


 

Ta strona korzysta z cookies - niewielkich plików zapisywanych w pamięci komputera, które pozwalają jej na poprawne wyświetlanie zawartości. Jeżeli nie wyrażacie Państwo na to zgody prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki.

 


 

 

 
© 2003 - 2014 INBUD Centrum Techniki Drogowej Kraków
Projekt i wykonanie: GoldenSite.pl