Szanowni Państwo,

Firma Centrum Techniki Drogowej INBUD Sp. z o.o. specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa ruchu drogowego i oznakowania dróg od ponad 30 lat. Jesteśmy producentem znaków drogowych, wykonawcą oznakowania pionowego i poziomego, a także dystrybutorem urządzeń ruchu drogowego. 

Posiadamy uprawnienia do projektowania, nadzorowania i kierowania robotami drogowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować Państwu kompleksowe rozwiązania: wykonujemy projekty oznakowania dróg, czasowych zmian organizacji ruchu, a także zajmujemy się realizacją – wykonaniem, dostawą, montażem i demontażem urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Istnieje też możliwość wypożyczenia tych urządzeń. Każde wykonane przez nas oznakowanie ma zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy certyfikat CE – Stałości Właściwości Użytkowych wg EN 12899-1 na znaki i tablice drogowe produkowane przez naszą firmę (nr 2219-CPR-0004). Produkowane przez nas stalowe ogrodzenia segmentowe i łańcuchowe (barierki) chroniące pieszych i rowerzystów oraz słupki parkingowe posiadają Krajową Ocenę Techniczną i Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych.

Wiele kontaktów na rynku europejskim zaowocowało nowymi pomysłami i produktami, jakie wprowadziliśmy na polski rynek.

Decydując się na współpracę z Centrum Techniki Drogowej – INBUD wybieracie Państwo partnera, dla którego jakość, profesjonalizm działania i satysfakcja Klientów są najważniejsze.


PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 6.30 – 14.30


Centrum Techniki Drogowej INBUD Sp. z o.o.

ul. Dobrego Pasterza 116, 31-416 Kraków

KRS 0000309821

NIP 9452113859

REGON 120746040 

Polityka ochrony danych osobowych